28 Şubat 2015 Cumartesi

Samsung Galaxy S3 ROOT ATMA

                               Galaxy S3 ROOT ATMA


1. Adım: Gerekli olan SGS3 Root dosyası, Odin 3.07 programı ve Galaxy S3 USB Driver'larını aşağıdan indirin.
1- SGS3 Root dosyasını indirmek için buraya tıklayın!
2- Odin 3.07 programını indirmek için buraya tıklayın!
3- Galaxy S3 USB driverlarını indirmek için buraya tıklayın!
2. Adım: Telefonunuzdan Ayarlar'a, ardından Geliştirici Seçenekleri'ne girin ve USB Hata Ayıklama'yı işaretleyin.
NOT: Geliştirici Seçenekleri'ni altifleştirmek için Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yapım Numarası'na 7 kere hızlı bir şekilde basın.
3. Adım: Telefonunuzu kapatın ve Ses kısma + Home + Güç tuşuna basılı tutun. Ardından aşağıdaki gibi bir ekran gelecek Ses Açma tuşuna basarak Continue deyin. Böylece telefonunuz Download Mod'a girmiş olacak.4. Adım: Galaxy S3 Driver'larını yükleyin. Ardından Odin 3.07 programını çalıştırın. Odin 3.07 programını çalıştırdıktan sonra telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Bir kaç saniye içinde telefonunuz Odin 3.07 programı tarafından tanınacak. Telefonunuz tanındığı zaman aşağıdaki gibi ID:COM kısmı mavi olacak.5. Adım: ID:COM kısmı mavi olduktan sonra PDA butonuna tıklayıp SGS3 Root Dosyası'nı (CF-Auto-Root-m0xx-gti9300.tar.md5 dosyası) seçin.

Ardından Start tuşuna basarak Root işlemini başlatın. Root işlemi başladıktan sonra aşağıdaki ekran karşınıza çıkacak. Bu sırada telefonunuz bir kaç kez yeniden başlatılacak.

Ve Root işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki gibi yeşil bir kutuda PASS! yazısı göreceksiniz.BİTTİ! Samsung Galaxy S3 ünüz Rootlu Artık sitedeki programları özgürce kullanabilirsiniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kesinlikle Küfür ve argo kelimeler yasak. İsteklerinizi İletişim Formundan Gönderebilirsiniz..